Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Darłowo Nieruchomości Adam Gola

ul. Wieniawskiego 17 Darłowo

Mapa

501 133...

501 133 405

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Biuro Darłowo Nieruchomości jest nową powstałą firmą na bazie kilkuletniego doświadczenia na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości gruntowych, niezabudowanych jak i zabudowanych.

Jesteśmy skuteczni, profesjonalni, a przede wszystkim uczciwi. Nasze doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości dadzą poczucie, że nasze biuro nieruchomości może być dla Państwa idealnym partnerem w sprzedaży gruntów, mieszkań oraz domów.

Zachęcamy do poznania naszej szerokiej oferty nieruchomości.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

33

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Darłowo Nieruchomości Adam Gola

Filtruj

Willa, ul. Nadmorska

Darłowo,zachodniopomorskie

3 800 000 zł550 m² 6 909,09 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:930 m²

Villa Sanibel - wyjątkowa inwestycja nad Bałtykiem, bobolin Cena: 3 900 000 zł (netto, sprzedaż przedsiębiorstwa bez vat) Powierzchnia użytkowa: 505 m2 (3...

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł27,51 m² 11 195,93 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 6 mieszkań usługowych w Bobolinie - Nadmorska miejscowość blisko Uzdrowiska Dąbki! Oferujemy na sprzedaż 6 mieszkań usługowych...

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł24,90 m² 11 044,18 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł24,71 m² 11 129,10 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł21,56 m² 11 224,49 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł12,42 m² 14 895,33 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalny mikro apartament o powierzchni 12,42 m2, położony w Darłówku - zaledwie 400 metrów od plaży (5-10 minut spacerem). To...

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł18,17 m² 12 933,41 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż apartament o powierzchni 18,17 m2, położony w Darłówku - w odległości około 400 metrów od plaży (5-10 minut spacerem). To...

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł877 m² 91,22 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek inwestycyjnych w Jezierzanach - Twoja szansa nad Bałtykiem! Szukasz miejsca pod budowę domków letniskowych, apartamentów lub...

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł400 m² 167,50 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż udział wielkości 400m2 w atrakcyjnie położonej działce rolnej nr 110/1 w miejscowości Naćmierz, zaledwie 4 km od wybrzeża...

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł695 m² 93,53 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł382 m² 86,39 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralna działka blisko Bałtyku | Naćmierz | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy udział o powierzchni 382 m2 w działce nr 110/1,...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł500 m² 150 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rekreacyjna 500 m2 - 300 m od Jeziora Bukowo Szukasz miejsca pod dom letniskowy, całoroczny lub inwestycję nad jeziorem i blisko...

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł41,13 m² 13 542,43 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament na sprzedaż - Darłowo, ul. Północna 18a Powierzchnia: 41,13 m2 Piętro: II Forma własności: odrębna własność, udział w drodze,...

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 623 m² 3 644,91 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Dom z dużą działką gospodarczą - blisko morza | Drozdowo k. Darłowa Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z dwóch...

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł457 m² 1 695,84 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Dom z Niezależnym Mieszkaniem - Twoje Miejsce w Darłowie! Szukasz gotowego domu w spokojnej, nadmorskiej miejscowości, który połączy...

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł22,02 m² 10 990,01 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 004 m² 225,10 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł27,24 m² 10 903,08 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 054 m² 225,81 zł/m²

 

 

 

Kanin,zachodniopomorskie

40 000 zł3 008 m² 13,30 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki rolne z możliwością realizacji zabudowy zagrodowej w Kaninie - gmina Postomino, blisko morza! Marzysz o własnej...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł500 m² 150 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu blisko morza i jeziora? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rekreacyjna 500...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

148 500 zł966 m² 153,73 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko 2 działki budowlane zostały do sprzedaży, decyduje kolejność rezerwacji ! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 200 m² 240 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położona w spokojnej, zielonej i dynamicznie rozwijającej się części...

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł797 m² 117,94 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o doskonałym położeniu nad Morzem, w pobliżu Jarosławca, idealna na budowę letniskowego domu lub domu całorocznego. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 840 m² 51,85 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem domu (w cenie) - Poręba, dziechciarze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2840 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł349 m² 515,76 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na Sprzedaż udział wielkości 309m2 w działce rolnej o powierzchni 5453m2 zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Darłowo nad Morzem. Na...

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł126,30 m² 3 586,70 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4-pokojowe 89 m2 z garażem - centrum Darłowa, ul. Żeromskiego 16 Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne mieszkanie położone...

Szczegóły ogłoszenia

606 100 zł41,80 m² 14 500 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament Premium z Dwiema Sypialniami | 150 m od Morza - Twój Azyl w Jarosławcu Szukasz wyjątkowej nieruchomości nad Bałtykiem? Takiej,...

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł36,80 m² 15 000 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament Premium z Widokiem, balkonem i Dwiema Sypialniami - 150 m od Morza | Jarosławiec Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl,...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł28 765 m² 90,39 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w Darłowie województwo zachodniopomorskie o imponującej powierzchni 28765 m2. Ta malownicza...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży kompleksu 11 działek budowlanych położonych w miejscowości Bobrowiczki,...

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 996 m² 127,76 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka W domasławicach na sprzedaż! Marzysz o zamieszkaniu blisko natury, zaledwie 5 km od pięknych plaż w Darłówku? Ta oferta...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,50 m² 14 000 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament 2 | 2 pokoje z aneksem | 37,5 m2 | 1 piętro Wyjątkowa przestrzeń w sercu Jarosławca - tylko 150 metrów od morza Jeśli marzysz...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,65 m² 15 334,06 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie...

Szczegóły ogłoszenia

236 500 zł1 049 m² 225,45 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66,90 m² 6 278,03 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4 pokoje | 67 m2 | 2 piętro | Centrum Darłowa | 3 km do morza Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,96 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł233 m² 4 206,01 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 713 m²

Na sprzedaż - niezwykle malownicze siedlisko w Rusinowie, tylko 1,5 km od morza! Potencjał agroturystyki, rekreacji i inwestycji Oferujemy...

Szczegóły ogłoszenia

248 800 zł1 244 m² 200 zł/m²

Adam Gola

Adam Gola

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością informujemy o wyprzedaży ostatnich działek budowlanych z mediami w I Kompleksie w miejscowości Rusinowo gmina...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij